Surviving the Aftermath System Requirements

” Surviving the Aftermath “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Surviving the Aftermath kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Surviving the Aftermath sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Surviving the Aftermath oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Surviving the Aftermath oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Surviving the Aftermath Nedir?

Surviving the Aftermath, Kıyamet sonrası bir gelecekte hayatta kalın ve gelişin — kaynaklar kıt ancak fırsatlar elinizin altında. Afete en dayanıklı koloniyi inşa edin, sömürgecilerinizi koruyun ve harap olmuş bir dünyayı uygarlıkla kavuşturun. unutmayın: Dünyanın sonu sadece başlangıçtır.

Geliştirici: Iceflake Studios Oy
Yayıncı: Paradox Interactive AB
Çıkış Tarihi: 2019
Tür: Strateji, Şehir Kurma
Platform: PC

Surviving the Aftermath, Dünyayı sona erdiren bir olaydan sonra hayatta kalanlarla koloninizi kurun ve yönetin. Kaynak toplama ve çiftçilikten keşif ve güvenliğe kadar her şeyin üstesinden gelmek için 50’den fazla eşsiz bina inşa edin. Koloninin ötesindeki vahşi dünyaya girmek için Geçit’i inşa etmeyi unutmayın. Yararlanılabilir kaynaklar, haydutlar ve daha fazlasıyla dolu altı farklı biyomun yer aldığı, yöntemsel olarak oluşturulmuş geniş bir dünyayı keşfedin. Her ortam, koloninizin hayatta kalışını etkileyecek farklı koşullara sahiptir. Dikkatli olun: Doğal afetler hayatta kalanları teste tabi tutacaktır. Surviving the Aftermath sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 7 SP1 (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-2500K / AMD Phenom II X6 1090T
  • Bellek (RAM): 4 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 580 / AMD Radeon HD 7870
  • Depolama (HDD): 5 GB Kullanılabilir boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-3570K / AMD Ryzen 3 2200G
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 380
  • Depolama (HDD): 5 GB Kullanılabilir boş alan.

Surviving the Aftermath oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Surviving the Aftermath Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Surviving the Aftermath oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Surviving the Aftermath oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Surviving the Aftermath boyutu ?, Surviving the Aftermath kaç GB ? Surviving the Aftermath ne kadar yer kaplar ? Surviving the Aftermath sistem tavsiyesi, Surviving the Aftermath oynatır mı ?, Surviving the Aftermath kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.