Tavern Master
- Advertisement -

Tavern Master minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem özellikleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bunun yanı sıra sorunsuz Tavern Master oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir. Oyun sistem gereksinimleri serimize Tavern Master sistem gereksinimleri ile devam ediyoruz!

Tavern Master Nedir?

Tavern Master’de her şey ortaçağ tavernanızı yönetmekle ilgilidir. Çok küçük bir oda, birkaç bank ve masa ile başlarsınız ve bir mutfak, misafirler için odaları olan, sadık personel grubu ve çok daha fazlası ile büyük başarıyla bir taverna kurma yolunda ilerlersiniz!

BAŞLIK: Tavern Master
TÜR: Simülasyon, Strateji
GELİŞTİRİCİ: Untitled Studio
YAYINCI: Untitled Studio, WhisperGames
ÇIKIŞ TARİHİ: 16 Kasım 2021

Tavern Master, kendi sıcak atmosferli tavernanızın inşası, korunması ve işletilmesinden sorumlu olduğunuz ortaçağ tavernası yönetim oyunudur! Masalar ve banklar satın alın, fıçıları içeceklerle doldurun, personel tutun ve ardından ilk müşterilerinize hizmet vermeye hazırsınız. Çalışanlarınız mutluysa, konuklarınız için yeterli içecek ve koltuk varsa çok geçmeden işinizi bir çok farklı yöntemle büyütebilirsiniz. Mutfak inşa edin ve işe şefler alarak her çeşit yemeği sunmaya başlayın. Yeterli malzeme olduğundan emin olun, yoksa müşterileriniz öfkelenebilir. Kendisine özel yiyecek ve içecek talebi olan özel müşterileri çekmek için özel etkinlikler düzenleyin. Gündüzden gelip tüm gün duracaklardır. Tavernanıza daha fazla insan çekmek ve müşterilerin içkilerinin gelmesini beklerken daha sabırlı olmalarını sağlamak için müzisyenler kiralayın

Tavern Master Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

- Advertisement -

Tavern Master Kaç GB Yer Kaplar?

Tavern Master için minimum ve önerilen sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği sistem gereksinimleri arasında Tavern Master kaç GB ya da ne kadar yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

Tavern Master Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP (32-64 bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2 64 – 2.0GHz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: 256 MB DirectX 9.0 uyumlu ekran kartı
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu

Tavern Master Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (32-64 bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 3220 / AMD FX 4100 – 3.0GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GT 730 / AMD Radeon R7 240
 • VRAM: 2 G B VRAM
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 uyumlu

Tavern Master oyunu için güncel PC sistem gereksinimleri bu şekildedir. Sonuç olarak Tavern Master oyununu bilgisayarınızda oynayabilmek için sistem özellikleriniz minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Fakat sistem özellikleriniz bu gereksinimleri karşılamadığı taktirde Tavern Master oyununu oynarken bilgisayarınızda donmalar, takılmalar ve başka sorunlar yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sorunsuz bir Tavern Master oyun deneyimi yaşamak ve oynamak için sistem tavsiyesi arıyorsanız önerilen sistem gereksinimleri size fazlasıyla yetecektir.