Tell Me Why System Requirements

” Tell Me Why “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Tell Me Why kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Tell Me Why sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Tell Me Why oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Tell Me Why oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Tell Me Why Nedir?

Tell Me Why, Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen bir macera oyunudur ve Xbox Game Studios tarafından yayımlanacaktır. Oyunun 2020 ortalarında Microsoft Windows ve Xbox One için üç bölümde yayımlanması planlanıyor.

Çıkış tarihi: 2020
Geliştirici: Dontnod Entertainment
Mod: Tek oyunculu oyun
Yayıncı: Xbox Game Studios
Tür: Macera Oyunu
Platformlar: Xbox One, Xbox Series X, Microsoft Windows

Tell Me Why, Life is Strange’in arkasındaki stüdyo olan DONTNOD Entertainment’ın en yeni anlatı macera oyunu. Bu samimi gizemde, yeniden bir araya gelen ikizler Tyler ve Alyson Ronan, sevgi dolu ama sıkıntılı çocukluklarının anılarını çözmek için doğaüstü bağlarını kullanırlar. Güzel küçük kasaba Alaska’da geçen Tell Me Why, gerçekçi karakterler, olgun temalar ve sürükleyici seçimler sunuyor. Geçmişin anılarını canlandırırken, seçimleriniz ikizlerin ilişkilerini etkileyecek, bağlarının gücünü belirleyecek ve yaşamlarının akışını şekillendirecek. Tell Me Why’ın ilk bölümü 27 Ağustos’ta yayınlanıyor. İkinci bölüm 3 Eylül’de, son bölüm ise 10 Eylül’de yayınlanacak. Tell Me Why Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 4130 / AMD FX 4300 – 3.4 GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 750Ti / AMD Radeon R7 260X
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 4570 / AMD Ryzen 3 1300X – 3.5 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 290X
 • DirectX: Sürüm 12
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan

Tell Me Why oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Tell Me Why Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Tell Me Why oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Tell Me Why oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Tell Me Why kaç GB ekran kartı ister?, Tell Me Why kaç GB RAM ister?, Tell Me Why kaç GB yer tutar?, Tell Me Why dosya boyutu ?, Tell Me Why kaç GB ?, Tell Me Why ne kadar yer kaplar ? Tell Me Why sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Tell Me Why oynatır mı ?, Tell Me Why kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.