The Cycle: Frontier

Sistem Gereksinimleri serimize oynaması ücretsiz FPS oyunu olan The Cycle: Frontier Sistem Gereksinimleri ile devam ediyoruz. The Cycle: Frontier minimum ve önerilen sistem gereksinimleri, kaç GB yer kaplıyor, kaç GB RAM, kaç GB ekran kartı ister ve dosya boyutu kaç GB gibi sahip olunması gereken PC sistem gereksinimleri bu yazımızda belirttiğimiz gibidir. Bilgisayarım The Cycle: Frontier oyunu kaldırır mı? The Cycle: Frontier oynatır mı? diye merak ediyorsan güncel The Cycle: Frontier sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Bunun yanı sıra sorunsuz The Cycle: Frontier oyunu oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

The Cycle: Frontier gerilim ve tehlikenin hakim olduğu, oynaması ücretsiz, PvPvE birinci şahıs nişancı oyunudur. Ölümcül bir fırtınanın harap ettiği, canavarların yaşadığı ve diğer hırslı Madenciler tarafından sık sık yağmalanan terk edilmiş bir uzaylı dünyasında kaynaklar ve diğer zenginlikler için umut. Yüzeye çıkın ve ceplerinizi hazineler ve kaynaklarla doldurun. Ancak dikkatli olun, yalnızca hayatta kalmayı başaranların ganimetlerini tutmasına izin verilir. Kana susamış canavarlara ve açgözlü oyunculara dikkat edin ya da onları aktif olarak avlamak ve zor kazanılmış ödüllerini kendiniz çalmak için yola çıkın.

Bir Arayıcı’nın hayatı tehlikelerle doludur, ancak herhangi bir ekstra tehlikeye kesinlikle değecektir. Tek başınıza gidebilir veya ekip oluşturabilirsiniz ancak dikkatli olun, taşımanız ne kadar değerli olursa risk de o kadar büyük olur. Dikkatsizce adım atın ve bir grup sinsi Strider’ın veya canavar bir Crusher’ın dikkatini çekme riskini alın. Vahşi yaşamı savuşturan çok fazla gürültüye neden olur ve konumunuzu başka bir tetikleyici mutlu oyuncuya verebilirsiniz. Unutma, kaybedenler eve eli boş gelir, o yüzden arkanı kolla.

The Cycle: Frontier Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-7500T / AMD FX-8370
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 760 / AMD Radeon HD RX580
VRAM: 2 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB boş alan

The Cycle: Frontier Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel i5-6600 / Intel Core i5-7500
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GTX 1060 / AMD Radeon RX 570
VRAM: 6 GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 2 GB boş alan

The Cycle: Frontier Kaç GB?

The Cycle: Frontier oyununu bilgisayarınıza indirip oynayabilmek için minimum sistem gereksinimlerinde depolama alanı, dosya boyutu olarak 2 GB kullanılabilir boş alan olması gerektiği belirtilmiştir. Oyuna başlamak isteyen kullanıcıların fazlasıyla merak ettiği The Cycle: Frontier kaç GB yer kaplar sorusunu kısaca bu şekilde yanıtlayabiliriz.

The Cycle: Frontier Kaç GB RAM?

The Cycle: Frontier oyununu PC’de çalıştırıp oynayabilmek için sisteminizde en düşük kullanılabilir 6 GB RAM boyutu olmalıdır. Ancak daha iyi bir oyun deneyimi ve daha iyi bir performans alabilmeniz için sisteminizde minimum 8 GB RAM bulunmalıdır. The Cycle: Frontier Kaç GB RAM istiyor sorusunu kısaca bu şekilde cevaplayabiliriz.

The Cycle: Frontier Kaç GB Ekran Kartı?

The Cycle: Frontier oyununu PC’de en düşük grafik ayarlarında oynayabilmeniz için gerekli olan ekran kartı en az 2 GB VRAM boyutuna sahip olmalıdır. The Cycle: Frontier yüksek grafik ayarlarında oynamak için veya daha iyi performans almak için minimum 6 GB VRAM özelliklerine sahip ekran kartı tercih edilmelidir. The Cycle: Frontier Kaç GB Ekran Kartı istiyor sorusunu bu şekilde yanıtlayabiliriz.