theHunter: Call of the Wild System Requirements

” theHunter: Call of the Wild “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. theHunter: Call of the Wild kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel theHunter: Call of the Wild sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! theHunter: Call of the Wild oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. theHunter: Call of the Wild oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

theHunter: Call of the Wild Nedir?

theHunterCall of the Wild, Avalanche Studios ve Expansive Worlds, yeni nesil oyunculara avcılığı getiriyor. On yıl boyunca aksiyon oyunları geliştiren ödüllü bir teknoloji olan Apex – Avalanche Open World Engine kullanılarak geliştirilmiştir.

Çıkış tarihi: 16 Şubat 2017
Geliştirici: Expansive Worlds
Yayıncı: Avalanche Studios
Tür: Simülasyon Oyunu
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

theHunterCall of the Wild, Görselliğiyle nefes kesen, teknik açıdan çığır açan muazzam bir açık dünyada gerilim ve heyecanı iliklerinize kadar hissedin. İster atmosferik tek oyunculu görevlere atılın isterseniz mükemmel avcılık deneyimini arkadaşlarınızla paylaşın theHunter: Call of the Wild, şimdiye kadar yaratılan en sürükleyici av deneyimini sunar. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar yaşam dolu güzel ve açık bir dünyaya adım atın. Bu 130 kilometrekare büyüklüğündeki dünya, Avalanche Studios’un on yılı aşkın aksiyon oyunu geliştirme deneyimi üzerinde yükselen ödüllü teknolojisi Apex kullanılarak yaratıldı. Zengin tek oyuncu tecrübesine ek olarak theHunter: Call of the Wild, 8 oyuncuya karar – iş birliği veya rekabet modunda – oynanabilecek benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor. Mükemmel av deneyimlerinizi paylaşın, böbürlenin!. theHunter: Call of the Wild Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir,
 • İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 7,
 • İşlemci: Intel i3-4170,
 • Bellek: 4 GB RAM,
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM,
 • Depolama: 36 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir,
 • İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 10,
 • İşlemci: Intel i7 quad-core,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: NVidia GTX 760 / R9 270x – 4GB VRAM,
 • Depolama: 36 GB kullanılabilir alan,

theHunter: Call of the Wild oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. theHunter: Call of the Wild Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde theHunter: Call of the Wild oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. theHunter: Call of the Wild oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. theHunter: Call of the Wild dosya boyutu ?, theHunter: Call of the Wild kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, theHunter: Call of the Wild ne kadar yer kaplar ? theHunter: Call of the Wild sistem tavsiyesi, Bilgisayarım theHunter: Call of the Wild oynatır mı ?, theHunter: Call of the Wild kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.