Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine System Requirements

” Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine Nedir?

Rainbow Six Quarantine, Tom Clancy serisinde Rainbow Six serisinin geleceğine yıllar süren yeni bir oyundur. Bilinmeyen bir yabancı parazit ortaya çıktıktan sonra, Gökkuşağı Operatörlerimiz bu mutasyona uğrayan tehdide karşı koymak için karantina bölgelerine düşmelidir. Tom Clancy’s Rainbow Six® Quarantine, Rainbow Six Evreni’nin birkaç yıl sonraki geleceğinde geçen üç oyunculu, taktiksel bir eşli oyundur.

Çıkış tarihi: 2020
Geliştirici: Ubisoft Montreal
Seri: Tom Clancy’s Rainbow Six Serisi
Yayıncı: Ubisoft
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X, Microsoft Windows
Türler: Taktiksel Nişancı Oyunu, Eşli oynanış

Rainbow Six Quarantine, Ubisoft Montreal’de, bütünü parçalarından çok daha çarpıcı olacak bir oyun geliştirmek üzere markanın uzun soluklu eşli oynanan taktiksel nişancı oyunlarından ve Rainbow Six Siege’in kapsamlı operatör oyuncu kadrosundan ilham alan yepyeni bir ekip tarafından geliştiriliyor. Rainbow Six Siege’in geçen yılki Salgın etkinliği bu grubun tutkunlarını ateşleyen bir kıvılcım oldu ve bundan bir yıl sonra bugün, gerçekten kışkırtıcı bir vizyonla geri döndüler: derin, tamamen yeniden tasarlanmış, eksiksiz bir oyun deneyimi. Rainbow operatörleri, tamamen yeni bir mutasyona uğramış yabancı parazit cinsiyle karşı karşıya kalacak. İnsanlara ve çevrelerindekilere yerleşen bu yeni düşman, hiç olmadığı kadar daha ölümcül ve zor. Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci (CPU): Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 945
 • Bellek (RAM): 6 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon HD 5770 / NVIDIA GeForce GTX 460
 • Depolama (HDD): 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11 – 1 GB VRAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci (CPU): Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8120
 • Bellek (RAM): 8 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon HD 7970 / NVIDIA GeForce GTX 670
 • Depolama (HDD): 50 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11 – 2 GB VRAM

Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rainbow Six Quarantine Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Rainbow Six Quarantine oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Rainbow Six Quarantine dosya boyutu ?, Rainbow Six Quarantine kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rainbow Six Quarantine ne kadar yer kaplar ? Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine oynatır mı ?, Tom Clancy’s Rainbow Six Quarantine kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.