Truck & Logistics Simulator System Requirements

” Truck & Logistics Simulator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Truck & Logistics Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Truck & Logistics Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Truck & Logistics Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Truck & Logistics Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Truck & Logistics Simulator Nedir?

Truck and Logistics Simulator, baştan sona tek veya çok oyunculu olarak lojistik yapmakla görevlendirildiğiniz bir araç simülasyon oyunudur. Karmaşık yükleme görevleri gerçekleştirmek ve çeşitli yükleri doğrudan müşterilerinize ulaştırmak için 20’den fazla benzersiz aracın kontrolünü elinize alın.

Çıkış Tarihi: 23 Haziran 2020
Geliştirici: Simula Games
Yayıncı: Aerosoft
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, iOS,
PC, macOS, Xbox, Mac OS

Truck and Logistics Simulator, Karmaşık yükleme görevlerini yerine getirmek ve farklı kargoları müşterilerine teslim etmek için birbirinden farklı 20’den fazla aracın direksiyonuna geç. Kargoyu vanlar, kamyonetler ve tırlarına yüklemek için forkliftler, vinçler, teleskobik yükleyiciler, tekerlekli yükleyiciler ve daha pek çok lojistik aracın hepsinde ustalaş. Truck & Logistics Simulator satın alınması gereken şirket araç filoları, ihtiyaçlarına göre düzenleyebileceğin büyütülebilir depolar, görevleri otomatik olarak yerine getirmek için işe alabileceğin sürücüler ve çok daha fazla seçeneğin yer aldığı kapsamlı bir ekonomi sistemine sahiptir. Truck & Logistics Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
 • İşlemci: Intel / AMD Dual Core CPU – 2.0GHz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD 520, Nvidia GT 730, AMD R7 240
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
 • İşlemci: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1050 / AMD RX 560
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Truck & Logistics Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Truck & Logistics Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Truck & Logistics Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Truck & Logistics Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Truck & Logistics Simulator kaç GB ekran kartı ister?, Truck & Logistics Simulator kaç GB RAM ister?, Truck & Logistics Simulator kaç GB yer tutar?, Truck & Logistics Simulator dosya boyutu ?, Truck & Logistics Simulator kaç GB ?, Truck & Logistics Simulator ne kadar yer kaplar ? Truck & Logistics Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Truck & Logistics Simulator oynatır mı ?, Truck & Logistics Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.