Warcraft 3: Reforged System Requirements

” Warcraft 3: Reforged “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Warcraft 3: Reforged kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Warcraft 3: Reforged sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Warcraft 3: Reforged oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Warcraft 3: Reforged oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Warcraft 3: Reforged Nedir?

Warcraft III: Reforged, 2003 gerçek zamanlı strateji video oyunu Warcraft III: Kaos Hükümdarlığı ve genişlemesi Frozen Throne’un yenilenmiş bir sürümüdür. 28 Ocak 2020’de piyasaya sürülen bu oyun, yenilenmiş grafikler, değiştirilmiş bir kampanya ve modern çevrimiçi Battle.net özellikleri ekliyor. Oyun eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı.

Çıkış tarihi: 28 Ocak 2020
Geliştirici: Blizzard Entertainment
Yayıncı: Blizzard Entertainment
Tür: Gerçek zamanlı strateji oyunu
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: Microsoft Windows, Mac OS

Klasik Bir Favori, Yeniden Biçimlendirilmiş. Warcraft III: Reforged, Azeroth’un en destansı hikayelerinin temelini oluşturan devrimci gerçek zamanlı strateji oyununun çarpıcı bir şekilde yeniden tasarlanmasıdır. Kapsamlı bir görsel revizyon, çağdaş sosyal ve eşleştirme özellikleri paketi ve daha fazlasını içeren, gerçek anlamda bir versiyonudur. Bu zamansız gerçek zamanlı strateji oyununda ittifaklar değişirken ve ordular çatışırken Gece Elflerine, Ölümsüzlere, Orklara ve İnsanlara komuta edin. Warcraft 3: Reforged Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10
 • İşlemci: Intel Pentium D, AMD Athlon 64 X2
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce 6800 (256 MB) / AMD HD 3650 Pro (256 MB)
 • RAM: 2 GB RAM
 • Depolama: 3 GB boş alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1280×720

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core i3 2120 / AMD FX 4100
 • Ekran kartı: Nvidia GeForce GT710 (1 GB) / AMD Radeon R7 240 (2 GB)
 • RAM: 4 GB RAM
 • Depolama: 5 GB boş alan
 • Ekran çözünürlüğü: 1280×720

Warcraft 3: Reforged oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Warcraft 3: Reforged Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Warcraft 3: Reforged oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Warcraft 3: Reforged oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Warcraft 3: Reforged dosya boyutu ?, Warcraft 3: Reforged kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Warcraft 3: Reforged ne kadar yer kaplar ? Warcraft 3: Reforged sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Warcraft 3: Reforged oynatır mı ?, Warcraft 3: Reforged kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.