Watch Dogs: Legion System Requirements

” Watch Dogs: Legion “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Watch Dogs: Legion kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Watch Dogs: Legion sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Watch Dogs: Legion oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Watch Dogs: Legion oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Watch Dogs: Legion Nedir?

Watch Dogs: Legion, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yaklaşan bir aksiyon-macera oyunu. Watch Dogs serisinin üçüncü bölümü ve Watch Dogs 2’nin devamı niteliğinde olacak.

Çıkış tarihi: 3 Mart 2020
Geliştirici: Ubisoft Toronto
Yayıncı: Ubisoft
Seri: Watch Dogs
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Google Stadia, Xbox One, Microsoft Windows

Watch Dogs: Legion, Yakın bir gelecekte yok olmanın eşiğindeki Londra’da önüne gelen herkesi örgütleyerek bir direniş hareketi oluşturacak, düşman sistemlerini hackleyip sızmalar yapacak ve şehri kurtarmak için savaşacaksın. Direnişe hoş geldin.Londra’yı geri almanın zamanı geldi ve bu ikonik şehirde gördüğünüz herkesi direnişinizin bir üyesi yapabilirsiniz. Halk yozlaşmış fırsatçıların baskısı altında ve şehri halka geri vermek için bir direniş gücü oluşturmak sizin elinizde. Tamamı potansiyel direnişçilerden oluşan bir nüfus ve şehrin parmak uçlarınızdaki teknolojisiyle, özgür Londra’ya giden yolda cihazlara izinsiz giriş yapacak, her yere sızacak ve savaşacaksınız. Watch Dogs: Legion sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3-560 3.3GHz / AMD Phenom II X4 805
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 360X or NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 • VRAM: 2 GB
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Depolama: 40 GB boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4670K 3.4GHz / AMD FX-8370
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 580 8GB or NVIDIA GeForce GTX 1060
 • VRAM: 3 GB
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Depolama: 40 GB Hard drive space

Watch Dogs: Legion oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Watch Dogs: Legion Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Watch Dogs: Legion oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Watch Dogs: Legion oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Watch Dogs: Legion dosya boyutu ?, Watch Dogs: Legion kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Watch Dogs: Legion ne kadar yer kaplar ? Watch Dogs: Legion sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Watch Dogs: Legion oynatır mı ?, Watch Dogs: Legion kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.