Wolcen: Lords of Mayhem System Requirements

” Wolcen: Lords of Mayhem “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Wolcen: Lords of Mayhem kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Wolcen: Lords of Mayhem sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Wolcen: Lords of Mayhem oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Wolcen: Lords of Mayhem oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Wolcen: Lords of Mayhem Nedir?

Wolcen: Lords of Mayhem, Sınıf kısıtlaması olmayan dinamik bir saldırı. Seviye atlarken yolunu seç ve karakterini istediğin gibi oyna! Eski sırlarını ve gizli gerçeklerini ortaya çıkarmak için bu paramparça ve bozuk dünyayı keşfedin.

TÜR: Aksiyon, Macera, Bağımsız Yapımcı, RYO
GELİŞTİRİCİ: WOLCEN Studio
YAYINCI: WOLCEN Studio
ÇIKIŞ TARİHİ: 13 Şub 2020

Wolcen: Lords of Mayhem, Castagath katliamından sağ kurtulan üç kişiden birisin. Büyük Engizisyon Mahkemesi Heimlock tarafından kurtarılan, çok genç yaşta Cumhuriyet Akademisi Arıtma Ordusu’na hazırlanarak askeri akademide eğitildi ve doğaüstü karşı mükemmel askerler oldun. Ayrıca Heimlock’un ara sıra size ve çocukluk arkadaşlarınıza Valeria ve Edric’in “Heimlock’un Çocukları” olarak adlandırılmasına yönelik tavsiye ve eğitimden yararlanma şansınız oldu. Son zamanlarda, Şafak Kardeşliği, Kızıl atıklar olarak bilinen kuzey çölleri arasında kaybolan gizemli bir cumhuriyet kalesi olan Crimson Keep’e sızdı. Saldırının amacı net olmasa da cumhuriyetçi Senato, Kardeşliğin bilinen tüm yerlerine karşı misilleme davası verdi. Wolcen: Lords of Mayhem Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8 / 8.1 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-4570T 2.9 GHz / AMD FX-6100 3.3 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 Ti / AMD Radeon HD 6850
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-4770S 3.1 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 570
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 18 GB kullanılabilir alan

Wolcen: Lords of Mayhem oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Wolcen: Lords of Mayhem Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Wolcen: Lords of Mayhem oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Wolcen: Lords of Mayhem oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Wolcen: Lords of Mayhem dosya boyutu ?, Wolcen: Lords of Mayhem kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Wolcen: Lords of Mayhem ne kadar yer kaplar ? Wolcen: Lords of Mayhem sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Wolcen: Lords of Mayhem oynatır mı ?, Wolcen: Lords of Mayhem kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.