Zombie Army 4: Dead War System Requirements

” Zombie Army 4: Dead War “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Zombie Army 4: Dead War kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Zombie Army 4: Dead War sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Zombie Army 4: Dead War oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Zombie Army 4: Dead War oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Zombie Army 4: Dead War Nedir?

Zombie Army 4: Dead War, Sniper Elite 4’ün yaratıcılarından bu tüyler ürpertici nişancı oyunda Hitler’in sürüleri daha fazlası için geri geliyor! Zombi mahşerinden insanlığı kurtarmak için verdiğiniz savaşta, 1940’ların Avrupa’sında tiksindirici doğaüstü düşmanlar, destansı silahlar ve üzücü bir yeni deneyim 1-4 oyuncuyu bekliyor!

Çıkış tarihi: 2020
Geliştirici: Rebellion
Yayıncı: Rebellion
Tür: Nişancı oyunu
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Zombie Army 4: Dead War, Direniş Zombi Hitler’i yendi ve Cehenneme gönderdi ancak ölü, öncekinden çok daha büyük bir açlıkla bir kez daha doğdu! Zombie Army Trilogy’nin alternatif geçmişine büyük yeni seviyelerde devam edin ve Survivor Brigade’i İtalya ve ötesine götüren uğursuz planı ortaya çıkarın! Cesetlerle dolu kanallarda karanlığın güçleriyle savaşın, Zombi Hayvanat Bahçesi’nde hayatta kalın ve daha önce kimsenin gidip…hikayesini anlatmak için canlı çıkmadığı karanlık, akıl almaz yerlere yolculuk edin!

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci (CPU): Intel Core i3-2100 3.1GHz / AMD FX-4100
 • Bellek (RAM): 4 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon HD 7870 or NVIDIA GeForce GTX 660
 • Depolama (HDD): 20 GB boş alan.
 • DirectX: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci (CPU): Intel Core i7-3770 4-Core 3.4GHz / AMD FX-8370
 • Bellek (RAM): 8 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): AMD Radeon RX 480 / NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB
 • Depolama (HDD): 20 GB boş alan.
 • DirectX: DirectX 11

Zombie Army 4: Dead War oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Zombie Army 4: Dead War Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Zombie Army 4: Dead War oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Zombie Army 4: Dead War oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Zombie Army 4: Dead War boyutu ?, Zombie Army 4: Dead War kaç GB ? Zombie Army 4: Dead War ne kadar yer kaplar ? Zombie Army 4: Dead War sistem tavsiyesi, Zombie Army 4: Dead War oynatır mı ?, Zombie Army 4: Dead War kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.